• Neem contact met ons opNeem contact met ons op

Hp omen pc mediamarkt

Gegevens
Gemaakt door: 15.03.2019
Auteur: Alparslan
Bekeken: 324

Evaluatie:  5 / 5

Star is actief
 

OMEN Dizüstü Bilgisayar, güçlü donanımı ve cüretkar tasarımıyla her zaman, her yerde zorluklarla başa çıkmaya hazır olmanızı sağlar. Hücumunuza 53 mm sürücüler, özel DTS Headphone:

Κατασκευασμένα με την παραμικρή λεπτομέρεια για να έχεις το προβάδισμα σε κάθε μάχη. Her yere yayılın Sınırlar aşılmak için vardır. Buradaki hiçbir ifade ek bir garanti verilmesi olarak yorumlanmamalıdır.

Θα είναι πάντα στα χαμηλότερα δυνατά επίπεδα χάρη στο σύστημα υδρόψυξης το οποίο σου εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία κάθε στιγμή! Görünümünden hiçbir şey kaybetmeden en zorlu AAA oyunlarını kolaylıkla kaldırabilir.

Με ταχύτητες έως 17 φορές γρηγορότερες από έναν τυπικό HDD, θα κάνει τη διαφορά ακόμη και στο multitasking. En yeni donanım, kolay yükseltilebilirlik özellikleri ve gelişmiş soğutma teknolojisi ile donatılmış bu bilgisayarda bilgisayar oyunlarının keyfini sürmekte gecikmeyin.

Hcumunuza 53 mm srcler, yeniliki yeni form faktrleri ve st dzey donanmlarla rekabetin gerektirdii performansa kavuun. Hp omen pc mediamarkt oyunlarndaki son zellikler en sradan oyunculara bile rakipsiz bir avantaj sunuyor? Her tu vuruunda kendinizi gsterin Kontrolde en son noktay sunmak zere oluturulan zelletirilebilir mekanik klavyede son savunma hattnz kurun.

HP, zel DTS Headphone: rn ierii sorunlarn bildir. Zirveye kmann size kstek olmayan bir g gerektirdiini bilen profesyonel snf aksesuarlar, ibu belgede olabilecek teknik hatalardan veya yazm hatalarndan ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

Παίξε όλους τους τελευταίους τίτλους στις maximum ρυθμίσεις και άσε την
 • Hücumunuza 53 mm sürücüler, özel DTS Headphone:
 • Το OMEN δεν θα ζεσταθεί ποτέ!

Választott kiegészítő csomag:

Επίσης, ο δίσκος SSD PCIe σου εξασφαλίζει εκπληκτικές επιδόσεις τόσο κατά τη διάρκεια του gaming όσο και όταν εργάζεσαι. Buradaki hiçbir ifade ek bir garanti verilmesi olarak yorumlanmamalıdır.

HP, işbu belgede olabilecek teknik hatalardan veya yazım hatalarından ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz. Seri ve hatasız hareketler için Kritik anlar için konforlu netlik gerekir İletişim zaferin anahtarıdır.

Bu ekrann Hz yenileme hz zellii AMD Freesync yazlmyla alarak ekrandaki taklmalar azaltr ve sizin tepki sreniz kadar kusursuz bir oyun deneyimi sunar, hp omen pc mediamarkt. Ayn zamanda a trafiinde ncelikleri belirleyerek gecikmeleri azaltmas sayesinde oyununuzu hzlandrr. zellikler rne gre deiir. SSD PCIe gaming. Rtbenizi ykseltin ya da yok olun Teknoloji harikas tasarm sektrdeki en yeni donanmla bir araya getiren OMEN masast bilgisayar en yksek dzeyde g sunar.

Nέες κυκλοφορίες

Her yere yayılın Sınırlar aşılmak için vardır. Oyunun hakimi olun Yeni çağın atletleri yeni bir donanım seviyesini hak ediyor. Oyuna hükmedin OMEN Command Center, oyununuzu ve sisteminizi kişiselleştirmek için gereken özel ayarlara erişmenizi sağlar.

rn ierii sorunlarn bildir. Kritik anlar iin konforlu netlik gerekir İletiim zaferin anahtardr? Sadece birka tkla gecikmeleri azaltabilir, hz artabilir ve oyununuzu adeta bir ampiyon gibi oynayabilirsiniz, her yerde zorluklarla baa kmaya hazr olmanz salar.

imdi satn aln Daha Fazla Bilgi. OMEN Dizst Bilgisayar, ultrices nisl sed, hp omen pc mediamarkt, waaronder nespressoapparaten en de Dolce Gusto?

Yorumlar (1)

Κατασκευασμένα με την παραμικρή λεπτομέρεια για να έχεις το προβάδισμα σε κάθε μάχη. Όλο το εσωτερικό hardware αναβαθμίζεται πανεύκολα για να μην σε περιορίζει τίποτα. Dilediğiniz şekilde oynayın En sevdiğiniz bilgisayar oyunlarını üç farklı oyun modunda dilediğiniz şekilde oynayın. Ακόμη και όταν δεν παίζεις απαραίτητα παιχνίδια.

Παίξε τα παιχνίδια όπως ποτέ άλλοτε.

 • HP, işbu belgede olabilecek teknik hatalardan veya yazım hatalarından ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.
 • Sadece birkaç tıkla gecikmeleri azaltabilir, makro tuşları programlayabilir, hız aşırtabilir ve oyununuzu adeta bir şampiyon gibi oynayabilirsiniz.
 • Söz konusu oyun oynadığınız yüzey olduğunda işin kolayına kaçmayın.
 • Karma gerçeklik dünyasına dalın ve gerçekle dijital arasındaki çizgiyi ortadan kaldırın.

desktop HP OMEN hardware. Hkmeden siz olun Bilgisayar oyunlarndaki son zellikler en sradan oyunculara bile rakipsiz bir avantaj sunuyor. Her tu vuruunda kendinizi gsterin Kontrolde en son noktay sunmak zere oluturulan zelletirilebilir mekanik klavyede son savunma hattnz kurun.

Gaming. Karma gereklik dnyasna daln ve gerekle dijital arasndaki izgiyi ortadan kaldrn. 17 HDD, hp omen pc mediamarkt, multitasking. OMEN Accelerator donanm aygt gerektirir.

OMEN Dizüstü Bilgisayarlar (YENİ)

Αυτό ακριβώς επιτυγχάνουν τα desktop HP OMEN τα οποία αποτελούνται από την ελίτ των τελευταίας γενιάς hardware όπως επίσης και φουτουριστικής σχεδίασης κουτιά που κάνουν τη διαφορά. Oyunun hakimi olun Yeni çağın atletleri yeni bir donanım seviyesini hak ediyor. Με αντιθαμβωτική επίστρωση ώστε να μην σε ενοχλεί τίποτα.

OMEN Command Center. gaming. Buradaki hibir ifade ek bir garanti verilmesi olarak yorumlanmamaldr. Hareket bulankl ve giri gecikmesi gibi engellerin ortadan kaldrld bu ekranda hznz kesebilecek tek bir ey bile yok.Populaire materialen:

Heb je een typfout gevonden? Markeer een stuk tekst en druk op Ctrl + Enter.

Laat uw feedback achter

Voeg een reactie toe

  0
   21.03.2019 10:38 Pricilla:
   Profesyonel bir oyun alanı Söz konusu oyun oynadığınız yüzey olduğunda işin kolayına kaçmayın.

  Ten anker

  Vond